Кошик 1

Про воду

Вода питна «Джерельна» негазована. Видобувається з свердловини №2-Л, що знаходиться у с. Лучинці, Рогатинського р-ну, Івано-Франківської обл. глибина свердловини -35 (m)м.
Вода питна «Роксолна» негазована. Видобувається з  свердловини №1Е, що знаходиться у с. Добринів, Рогатинського р-ну, Івано-Франківської обл. глибина свердловини -60 (m)м.

Підприємство сертифіковано по ДСТУ ISO 9001:2009 сертифікат № UA 2.047.04148-10

Вода питна «Роксолна» негазована. Видобувається з  свердловини №1Е, що знаходиться у с. Добринів, Рогатинського р-ну, Івано-Франківської обл. глибина свердловини -60 (m)м.

Підприємство сертифіковано по ДСТУ ISO 9001:2009 сертифікат № UA 2.047.04148-10 1111111111  1Сертифікат відповідності UA 10135.X0441-20 за наданим заявником зразком відповідає вимогам діючого санітарного законодавства України і за умови дотримання вимог цього висновку може бути використаний в заявленій сфері застосування.

Історія

Історія заснування ТзОВ СП «Галпласт» бере початок з вересня 1995 року , коли вперше дане підприємство було створене в м.Рогатині як ЗАТ СП «Галпласт» і спеціалізувалося на виробництві та реалізації пляшок ПЕТ.

У квітні 1998 року була проведена перереєстрація підприємства з ЗАТ СП «Галпласт» на ТзОВ СП «Галпласт» та зміна місця розташування з м. Рогатина на  околицю с.Лучинці Рогатинського району . Саме на даній території , вперше було пробурено свердловину глибиною 80 м , що експлуатує водоносний горизонт в тріщинуватих мергелях верхньої крейди , область живлення якого знаходиться у великому лісовому масиві на границі Львівської та Івано-Франківської областей .  Аналіз води з даної свердловини проводився Одеським інститутом курортології та медичної реабілітації . Згідно з висновком було доведено , що по якісному складу дана мінеральна вода за хімічним складом є гідрокарбонатно-сульфатно натрієва малої мінералізації 2,0 – 4,0 г/дм³ , слабо лужна , характеризується набором властивостей, які обумовлюють визначення її як мінеральної лікувально-столової. При промисловому фасуванні їй було присвоєно назву – «Рогатинська» .  В цьому ж році було закуплено лінію розливу мінеральної води, запущено серійне виробництво по розливу води . Підприємство одержало спеціальний дозвіл на користування надрами .

Наступними етапами розвитку підприємства стали виробництва природно-столової води «Рогатинська джерельна» , фруктових безалкогольних напоїв , води питної «Джерельна» у пляшках місткістю 1,5 л , а  після закупівлі ще трьох ліній розливу з’явилася можливість виробництва вод у пляшки ємкістю 0,5 л та 2,0 л.

У 2005 році на підприємстві сертифіковано систему управління якістю стосовно виробництва продукції : Води мінеральні в пляшках ПЕТ , напої  безалкогольні рідкі в асортименті на відповідність ДСТУ ISO 9001 – 2001 .

На даний час це сучасне підприємство , яке володіє лініями розливу вод у ПЕТ пляшках , лінією розливу вод у скляних пляшках , а також лінією роздуву ПЕТ пляшок 0,5 л, 1,5 л , 2,0 л , 6,0 л , 18,9 л . На базі даного підприємства є своя сертифікована лабораторія , яка проводить контроль кожної партії готової продукції . Асортимент продукції на даний час є дуже різноманітним – це мінеральна природна лікувально-столова вода «Рогатинська» , мінеральна природна столова вода «Рогатинська джерельна» ,вода питна «Джерельна», «Роксолана» 18,9л. негазована, безалкогольні напої фруктові в асортименті у ПЕТ-пляшці, безалкогольні соковмісні напої на натуральній основі у скляній пляшці 0,5 л.

Підприємство ТзОВ СП «Галпласт» поставило собі за мету – дбати про справжню якість своєї продукції та Ваше здоров’я . Продукція сертифікована в системі сертифікації УкпСЕПРО .

Ми бажаємо Вам здоров’я та довголіття .